0 (546) 773 55 26
info@reklameta.com

HAKKIMIZDA


Reklameta, dijital dünyada müşterilerine sosyal medya hizmetleri sunan bir sosyal medya ve Influencer Marketing ajansıdır. Sosyal medyada yer alan kanaat önderi isimlerin menajerlik ve pr çalışmalarını üstlenerek bu isimlere de sosyal medya danışmanlığı yapmaktadır.

 

5 yıldır profesyonel hizmet vermeye devam eden ekibi ile siz değerli müşterilerimize sosyal medya reklamlarının gerçek gücünü göstermeyi amaç edinmiştir.

 

Ürününüz, markanız ya da bir projeniz için sosyal medya reklam çalışmalarını tam anlamı ile "yönetebiliriz". Yaratıcı, profesyonel ve dinamik ekibimiz ile taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızı vaad ediyoruz.

 

Sosyal medyada yer alan Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül gibi birçok fenomen ismin menajerliğini ve reklam çalışmalarını yürütmekte, tüm sosyal medya profillerine siz değerli müşterilerimiz için reklam alımları yapmaktayız.

 

Geniş kitlelere hitap eden bu isimlerin kitleleri yönlendirebilme güçleri sayesinde, sosyal medyanın en etkili reklam seçeneklerini sunabilmekteyiz.

 

İşini severek yapan insanların oluşturduğu Reklameta, reklam metasının gizemli ve bir o kadar da komik dünyasında hizmet sunmaya devam ediyor!